Баскетбол. Київ. Палац спорту. Відбір до Євробаскету-2022, чоловіки. Кваліфікація, група F. 5-й тур, 20 лютого.

Україна — Словенія. 70:65 (9:11, 15:16, 17:15, 29:23).

Як уже повідомлялося, наша команда і словенська достроково здобули путівки на фінальну частину ЧЄ.

Легка атлетика. Львів. Меморіал Олексія Дем’янюка. На змагання приїхали дві висотниці з п’ятірки світового рейтингу. Ірина Геращенко долала висоти з першої спроби, а 1,92 їй не підкорилися. А Юлія Левченко взяла цю висоту з другого стрибка і посіла перше місце. Олег Дорощук став переможцем з результатом 2,26.

Хокей. Регулярний чемпіонат УХЛ.

«Донбас» (Донецьк) — «Краматорськ». 5:1 (2:0, 0:1, 3:0).

«Кременчук» — «Сокіл» (Київ). 1:3 (0:1, 1:0, 3:0).

«Крижані Вовки» (Київ) — «Білий Барс» (Біла Церква). 2:4 (0:2, 1:1, 1:1).

«Маріуполь» — «Дніпро» (Херсон).1:2 (1:2, 0:0, 0:0).

«Донбас» — 62 очки, «Кременчук» — 56, «Сокіл» — 51, «Краматорськ» — 45, «Дніпро» — 34, «Маріуполь» — 22, «Білий Барс» — 21, «Крижані Вовки» — 13.

Теніс. Мельбурн (Австралія). Australian Open — Grand Slam. Фінали.

Наомі Осака (Японія, 3-тя WTA) — Дженніфер Бреді (США, 24-та WTA). 6:4, 6:3.

Новак Джокович (Сербія, 1-й ATP) — Данило Медведєв (Росія, 4-й ATP). 7:5, 6:2, 6:2.

Для Джоковича це був дев’ятий фінал Australian Open. І всі він вигравав. Тепер у Новака 18 титулів Великого Шлема. Більше тільки у швейцарця Роджера Федерера та іспанця Рафаеля Надаля — по 20.