Цього тижня було заарештовано відомого артиста, режисера і директора національного театру Димитріса Лігнадіса, якого обвинувачують у педофілії і сексуальних домаганнях. 

Не без зусиль опозиції скандал докотився і до парламенту. Депутати від партії СІРІЗА вимагають негайної відставки міністра культури Ліни Мендоні, обвинувативши її в тому, що вона не звертала уваги на те, що відбувається у грецькому театрі й кіно. Адже розмови про розпусні дії Димитріса Лігнадіса і його домагання до неповнолітніх ходили давно.

У четвер, відклавши всі інші важливі питання, депутати заслухали пояснення прем’єр-міністра Кіріакоса Міцотакіса. Він заявив, що прокуратура вже розслідує сексуальні «подвиги» Лігнадіса й знайшла ще трьох потерпілих від його дій акторок, котрі після того, як ґвалтівник опинився за ґратами, погодилися давати свідчення. Глава кабінету оголосив, що уряд пропонує внести зміни до Кримінального кодексу і посилити покарання за сексуальні домагання, насильство на роботі, в школі, в сім’ї та різних колективах, за злочини проти неповнолітніх. Наголосивши, що при цьому скасовується застосування поняття «строк давності» за подібні дії. За словами прем’єра, уряд створив два веб-сайти — etoogreece.gr та metoo.gov.gr, на які жертви сексуального насильства зможуть подати заяву на ґвалтівника. В соціальних мережах Міцотакіс звернувся до жертв насильства зі словами: 
«Не мовчи!», «Ми всі на твоєму боці!», «Разом ми проб’ємо стіну мовчання!»