Миколаївські чиновники вчинили незаконне відчуження земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» та належать до категорії земель природно-заповідного фонду. За даними слідства, посадовці виділили 14 гектарів земель для ведення особистого селянського господарства.

Згадані особи за відсутності погодження уряду та управління екології і природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації не перевірили на відповідність вимогам чинного земельного законодавства України надані проекти землеустрою. Тож ухвалили управлінські рішення, які стали підставою для передачі земель природно-заповідного фонду у приватну власність.

Дії посадовців призвели до вибуття з державної власності земельних ділянок природно-заповідного фонду, що завдало тяжкі наслідки інтересам держави на загальну суму в понад один мільйон гривень.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної прокуратури, нині розслідування триває. Одночасно, з метою повернення незаконно наданих земель, обласною прокуратурою буде вжито заходів представницького характеру.