Цьогоріч до доброчинної акції на підтримку дітей з комплексними порушеннями розвитку долучилися майже 700 учасників. За призові місця боролися як професіонали, так і аматори. Дорослі бігуни долали дистанцію у 2 км, а діти — 300 м і 100 м. Серед маленьких учасників забігу були й підопічні Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та благодійного фонду «Місія в Україну». Зібрані під час акції кошти використають для придбання сучасного обладнання, зокрема, вертикалізатора для дітей із ДЦП.
Фото із соціальних мереж.
65
Під такою назвою в Житомирі вже вдруге відбувся благодійний забіг.
![Житомир: Біжу за життя](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/05/170521/bizhu_za_zhyttia_4.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56