Відзначити цю знаменну подію свого життя юнаки та дівчата вирішили підйомом на Говерлу. Найвищу точку українських Карпат у 2061 метр вчорашні школярі підкорювали разом зі своїм класним керівником Тетяною Шрам. Хоча наприкінці шляху погода вирішила зливою випробувати учасників сходження на міцність, вони здійснили свою мрію — сфотографуватися на вершині Говерли у випускних стрічках. Юні миропільчани переконані, що яскраві враження від незвичайного випускного закарбуються їм у пам’яті на все життя.
150
Незвичайний формат випускного замість традиційного святкового балу обрали одинадцятикласники Миропільської загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів.
![Житомир: Випускний — на висоті](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/07/070721/vypusk_goverla_1.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 101
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 77
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 76
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 65
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 58