На цьому наголосив народний депутат Олександр Корнієнко (на знімку ліворуч) (голова партії «Слуга народу») під час робочої поїздки до східних областей України. «Запрошуємо до цього колег із парламентів інших країн», — заявив він.

Перебуваючи на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, Олександр Корнієнко запевнив, що Крим є українською землею, і вона знову буде під контролем нашої держави.

«Це наша земля. Ми її не віддамо. І рано чи пізно вона знову буде під контролем України. Кримськотатарський корінний народ та інші корінні народи отримають можливість повноцінно повернутися на свою землю», — сказав він.
Олександр Корнієнко зазначив, що для чинної влади тема повернення Криму є однією із головних.

«І Президент Зеленський, і наша влада робила, робить та робитиме все для того, щоб повернення Криму перетворилося з «піарної» чи медійної історії на реальні справи, які за чітким планом та з холодними діями наближуватимуть повернення Криму під контроль України. Ми будемо розвивати гуманітарну складову», — наголосив він.

Під час поїздки Олександр Корнієнко ознайомився з роботою українських прикордонників, КПВВ «Каланчак», а також безпековою та гуманітарною ситуацією на адмінкордоні. Окремо оглянув умови роботи ЦНАПу, що почав працювати наприкінці 2019 року.

Фото sluga-narodu.com