Інспекція проходила разом з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим, заступником голови Укравтодору Андрієм Івком, начальником відділу аналізу якості доріг Денисом Дорошенком та керівником служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олегом Галичем.

За словами Сергія Штепи, до кінця цього року відкриють не лише другу чергу балкового мосту, а й частину вантового.

«Краном LK-800 була встановлена остання секція прогонової конструкції вантового мосту, і тепер Хортиця фактично з’єднана з лівим берегом та набережною магістраллю. З висоти 165 метрів споруда виглядає дійсно вражаюче. Зараз підрядники проводять зварювання на першому проїзді вантового мосту, а також виконують буріння свердловин під установку тимчасових опор для другого проїзду», — зазначив він.

Крім того, як повідомляє прес-служба «Слуги народу», вже чітко визначено термін здачі в експлуатацію другої частини вантового мосту — ІІ квартал 2022 року.

«Чекати залишилось зовсім недовго. Багатьом запоріжцям досі важко повірити, що мостові переходи, будівництво яких триває з 2004 року, нарешті будуть завершені та слугуватимуть всім жителям міста. Завдяки Президенту Володимиру Зеленському і всій нашій команді «пам’ятник корупції» дуже скоро перетвориться на готовий інфраструктурний об’єкт», — наголосив народний депутат.

Сергій Штепа додав, що задля дотримання термінів дорожники працюють цілодобово.

«Залучено понад 600 спеціалістів та більш як 50 одиниць техніки. Побачивши на власні очі все, що відбувається на будівельному майданчику, немає сумнівів — озвучені терміни здачі об’єкта реальні», — заявив він.

Фото зі сторінки Сергія Штепи у Фейсбуці.