Шашки-64. Каппадокія (Туреччина). Командний чемпіонат світу.

Збірна України: Юрій Анікєєва (Харків), Фелікс Шепель (Дніпро) і Денис Шкатула (Вінниця) виграли золоті медалі.

Українці обійшли одразу п’ять збірних Росії, сформованих за принципом поділу країни на федеральні округи. Росія має таке право як провідна країна в цьому виді спорту.

Жіноча збірна України, за яку виступали Олена Коротка (Кам’янське) та Юлія Макаренкова (Харків), у цьому самому виді програми на ЧС-2021 (швидка гра) завоювала срібні медалі.

***

Кількома днями раніше Юрій Анікєєв (на знімку) виграв індивідуальні змагання на чемпіонаті Європи (з класичним контролем часу). У півфіналі змагань українець у принциповому матчі вибив з боротьби росіянина Сергія Бєлошеєва, який, будучи представником Криму, 2014 року змінив спортивне громадянство з українського на російське.

У фінальному матчі Анікєєв здолав багаторазового чемпіона світу росіянина Олександра Георгієва.

А ще харків’янин завоював «бронзу» у швидкій програмі, а Фелікс Шепель отримав «срібло» у блискавичній грі.