Ліга Європи. Стиковий матч за вихід до групового раунду. Поєдинок у відповідь. 26 серпня.

«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Рапід» (Австрія, Відень). 2:3. Голи: Гладкий, 40, Шагаб, 87 (п) — Грюлль, 10, Граймль, 15, Фунтас, 68. На 89-й хвилині Шагаб не реалізував пенальті (воротар). Перший матч — 0:3.

«Зоря»: Шевченко (Мацапура, 48), Хомченовський, Вернидуб, Цвек, Жуніньо (Фаворов, 83), Громов, Назарина, Булеца (Кабаєв, 64), Кочергін, Гладкий (Крістіан, 83), Аллагьяр (Шагаб, 63). Тренер — Віктор Скрипник.

Рефері — Іштван Ковач (Румунія).

Запоріжжя. «Славутич-Арена».

Дива не сталося. Доля протистояння вирішилася ще тиждень тому у Відні, коли «Рапід» забив три «сухі» м’ячі. А в Запоріжжі гості продовжили свій наступ і на 15-й хвилині вели — 2:0. Загальний рахунок став 5:0 на користь віденців. Коментарі зайві.

Однак євровиступи «Зорі» не припиняються, вона гратиме на груповому етапі Ліги конференцій. Відбулося жеребкування, суперники луганчан по групі С – «Рома» (Італія), ЦСКА (Болгарія, Софія), «Будьо Глімт» (Норвегія).