Плавання. 100 м батерфляй (S10) Максим Кріпак виграв «золото» зі світовим рекордом.

Андрій Трусов здобув золоту медаль у запливі на 50 м вільним стилем (S6). У цьому запливі Євгеній Богодайко виборов бронзову медаль.

100 м вільний стиль (S12). Максим Веракса фінішував другим.

200 м комплексом (SМ14) Василь Крайник здобув бронзову нагороду.

100 м вільний стиль (S7). Єлизавета Мерешко удостоєна «бронзи». Зазначимо, що це не її клас. А в S6 вона встановила світовий рекорд.

Змішана естафета 4х100 м вільним стилем (клас 49) — «бронза».

Велоспорт (шосе). На дистанції 32 000 м українець Єгор Дементьєв у класі С5 здобув срібну медаль.

Легка атлетика. Штовхання ядра (F20). Максим Коваль став чемпіоном, а Олександр Яровий виборов «срібло».

Біг на 400 м (Т12). Оксана Ботурчук стала срібною призеркою.

400 м (Т20). Срібна нагорода (з рекордом Європи) — у Юлії Шуляр.

400 м (Т37). Наталія Кобзар — друге місце.

***

Український бігун Ігор Цвєтов, котрий став срібним призером на 100-метрівці, відмовився фотографуватися разом із росіянами — чемпіоном і бронзовим медалістом.