Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, директор Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів художнього профілю № 1 імені Антона Макаренка Олена Ілляшенко, голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, перший заступник голови Бучанської райдержадміністрації Андрій Діхтярук під час відвідання навчального закладу (справа наліво).

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков разом із головою парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Бабаком відвідали Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу І—ІІІ ступенів художнього профілю № 1 імені Антона Макаренка, що на Київщині.

Глава парламенту привітав школярів, їхніх батьків та педагогів із Днем знань.

«Вітаю всіх зі святом. Школа завжди була тим базисом, який разом із родиною творив особистостей. Я дуже хочу, щоб у цьому навчальному закладі діти отримали знання і стали тим майбутнім, на яке так чекає Україна», — наголосив він.

Дмитро Разумков подякував педагогам за їхню щоденну роботу. «Саме ви творите нове майбутнє нашої держави», — зазначив він.

За словами Голови Верховної Ради, влада повинна працювати так, щоб діти залишалися в Україні. «Щоб вони ходили до наших шкіл, розвивалися та були щасливими. Адже саме за дітьми наше майбутнє», — наголосив Дмитро Разумков.

Під час відвідування Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 глава парламенту ознайомився з новим навчальним корпусом освітнього закладу.

«Упевнений, це зробить навчання школярів та роботу вчителів комфортнішими. А ми зі свого боку — центральна та місцева влада — маємо робити все від нас залежне, щоб школи були сучасними, а навчання — якісним», — сказав Дмитро Разумков.

Своєю чергою голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак відзначив, що новий корпус школи — це якісний освітній простір. «Ми нарешті починаємо перше вересня в очному режимі, і ця школа буде наповнена радісним сміхом дітей, які бажають отримати нові знання. Сподіваюся, цей рік буде успішний для всіх», — наголосив він.

У заході також взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, народний депутат Олександр Горобець, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Довідково

У новому корпусі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів художнього профілю № 1 імені Антона Макаренка розташовані сучасні навчальні кабінети та лабораторії, кабінет психолога та соціального педагога, актова зала на 250 місць, ресурсна кімната, сучасна бібліотека-медіатека та ін. Будівництво корпусу розпочалося у квітні 2020 року та здійснено за кошти місцевого бюджету.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.

Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.

Більше фото тут.