Народний депутат України Олександр Пасічний та директорка Департаменту курортів і туризму Миколаївської облдержадміністрації Тетяна Волинець.

Він провів зустрічі із громадянами в населених пунктах та навчальних закладах області. Також за його участі та ініціативи відбулися дві наради в Миколаївській облдержадміністрації.

Знакова зустріч пройшла в Миколаївській ОДА за участі керівництва області, голів територіальних громад, представників Служби автомобільних доріг Миколаївщини та регіональних підрозділів ТОВ «СП «Автострада». На ній обговорено першочергові заходи у зв’язку із початком ремонтних робіт на автомобільній трасі Т-15-07 Миколаїв—Парутине—Очаків—база відпочинку «Чорноморка» загальною протяжністю 72,8 кілометра.

«Роботи вже розпочалися. Вважаю цю подію вагомим досягненням. Адже виборці не раз зверталися з приводу допомоги у вирішенні питання ремонту саме цієї траси, — зазначив народний депутат. — Координував взаємодію органів місцевої влади з центральними органами влади, зі Службою автомобільних доріг, знаходив шляхи розв’язання проблеми. Насправді все було непросто. Перепонами у вирішенні питань були певні формальності. Утім, і їх, і вимог законодавства з приводу проведення тендерних процедур дотримано».

О. Пасічний вважає, що відновлення дороги стало гарним початком важливого всеукраїнського проекту «Миколаївська Рив’єра». Адже траса Т-15-07 зв’яже не лише Миколаїв через Парутине, де розміщується Національний заповідник «Ольвія», Очаків до бази відпочинку «Чорноморка». Вона з’єднає через обласний центр усі регіони країни, і, врешті, приведе до причорноморських курортних містечок, куди прямують гості-туристи.

Задля реалізації цього проекту народний депутат зустрічався із керівництвом Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг України, з місцевими представниками «Укравтодору», вів постійний діалог із керівництвом області та територіальних громад.

У такому робочому режимі вдалося вирішити важливі питання, що пов’язані з розбудовою інфраструктури. Так, на-приклад, дійшли порозуміння щодо будівництва велодоріжок по цій трасі. А це означає, що вздовж мальовничого Бузького лиману гості з інших областей та миколаївці зможуть милуватися гарними краєвидами. Передбачається, що маршрутом від Миколаєва через Парутине до Очакова будуть розташовані фотозони, місця для перепочинку, інформаційні покажчики.

На продовження цієї зустрічі відбулася наступна нарада, яка також була присвячена проекту «Миколаївська Рив’єра». Зокрема, розглянуто питання розвитку туристичної інфраструктури. У засіданні взяли участь народний депутат Олександр Пасічний, заступник голови Миколаївської ОДА Микола Маринов, директорка Департаменту курортів і туризму Миколаївської облдержадміністрації Тетяна Волинець та директор Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія» Роман Козленко.

Необхідність проведення наради була викликана причинами, які мають обговорити представники органів вищої законодавчої влади та місцевої, виконавчої. Головна тема — туристична привабливість регіону та заходи, які потрібно здійснити задля «магнетизму» Миколаївщини.

«Питання розібрали, точки дотику знайшли. Радує, що представники органів місцевої виконавчої влади та директор заповідника «Ольвія» Р. Козленко рухаються виключно в напрямку туризму. Вважаю, що туризм є безумовним двигуном економічного розвитку Миколаївщини. А проект «Миколаївська Рив’єра» на-бирає обертів», — зазначив О. Пасічний.

Миколаївська область.

Фото автора.