Відтепер перша неділя вересня тут — День борщу, а також і день фестивалю «Таврія-Борщ», який просто не міг пропустити кореспондент «Голосу України».

Є риба? Рибу — в казан!

Посланці трьох десятків громад не тільки з Херсонщини, а й з Миколаївщини просто на очах у цілих натовпів глядачів, змучених спокусливими ароматами, варили у казанах над багаттями тридцять борщів. І які то були страви — старовинні козацькі, традиційні народні, з галушками та квасолею, бурячками й часничком, журавлиною та квасом, навіть із... смаженою рибою! То не примха господинь чи кулінарна фантазія на вільну тему. Адже борщ то ще й частина історії та віддзеркалення побуту й звичок окремо взятого села. Як-от — про борщ із рибою.

— Наше село Матвіївка на Миколаївщини споконвіку рибальське. Чоловіки ставили сітки на Південному Бузі. А коли поверталися з уловом, матері та дружини вже чекали їх із улюбленою стравою — борщем на бичках. Чому саме на них? Так усе просто: бичків тоді у річці було повнісінько, й ловилися вони добре — вистачало й їсти, й на продаж, — розповідає учасниця фестивалю санітарка з лікарні в селі Матвіївці Любов Кузьменко.

Я спробував борщ з бичками, і зізнаюся: він смачний і... ні на що не схожий — ні на звичний нам традиційний борщ, ні на рибну юшку. Тож попросив, аби Любов Миколаївна «розсекретила» рецепт. Ось він: закладаємо до каструлі чи казана квасолю, дрібно посічені бурячки, моркву, цибулю, солодкий перець. Коли овочі зваряться, їх витягують, а навзамін — багато вже підсмажених бичків. Страву зразу прибираємо з вогню й даємо десять хвилин упріти. Борщ з бичками готовий!

Відновили козацький рецепт

А от господарочки з степового села Тавричанка на Каховщині спільними зусиллями відновили рецепт сухого(!) козацького борщу-шпундри (кажуть, його й зараз подекуди готують у старих селах на Полтавщині, і згадка про нього навіть у «Енеїді» Котляревського є). Досвідчені куховарки розгадували рецептурні таємниці півтора місяця: адже страву треба було готувати на буряковому квасі. А ще рецепт передбачав використання м’яса дикого вепра, та де його нині у степу візьмеш? Отож, поклали до казана свинячі реберця. І вийшло нівроку: смак у козацького борщу виявився дуже виразний, а його концентрація наближалася до желе. Наші пращури, вочевидь, зналися на тому, як гарно поїсти: страва така, що хоч у фешенебельних ресторанах подавай!

Не дивно, що журі фестивалю, до складу якого ввійшли аж два шеф-кухарі цих самих ресторанів з міст Херсона та Олешків, однозначно віддали перевагу саме шпундрі — натхненні творці цього борщу і стали переможцями. 

Від частувань до подарунків

Відвідувачі дійства від ароматів просто шаленіли: вишиковувалися до столів у цілі черги, аби не тільки скуштувати заповітний борщ, а й дізнатися, як готувати особливо хитромудру страву. З-поміж прихильників борщу можна було побачити й іноземців — їм до смаку чомусь прийшовся не стільки борщ, скільки пампушки з часником. У натовпі побачив жінку з виразним написом на футболці «Я люблю борщ». Активістка громадської організації «Земля Таврії» Катерина Фоміна із семирічним сином Ільком дивується: «Я й не знала, що стільки рецептів борщу існує на світі. Хоча обов’язково варю таку страву не рідше, ніж раз на тиждень. Син у мене полюбляє «літній» зелений борщ, а восени переходимо на червоний».

Та можливістю пригоститися тарілкою свіжозвареного борщу для тисяч гостей фестивалю «Таврія-Борщ» під чарчину секретної селянської настоянки приємності для тисяч гостей не обмежилися. Усім охочим тут дарували овочеві набори, аби вони вже удома самі могли зварити саме той борщ, який вподобали. До овочів — також безплатні кавуни та дині, яких для роздачі привезли цілу гору. А в сільраді Великих Копанів тим часом працював пункт вакцинації від коронавірусу, і всім охочим робили рятівні ін’єкції. Між ними ще й розіграли цінні подарунки, також з ухилом у кулінарію — мікрохвильову піч та мультиварку. І треба ж було так розпорядитися долі, що обидва призи опинилися в одній родині Ковальчуків з тих же Великих Копанів. Тільки з тією різницею, що мікрохвильовку виграла мати, а мультиварку — її невістка.

Організатори фестивалю запевняють: надалі «Таврія-Борщ» відбуватиметься у Великих Копанях щороку. Вже у вересні 2022-го до участі в ньому планують запросити громади з інших регіонів України, а далі хочуть залучити до презентації кулінарних шедеврів гостей із Західної Європи, США, Канади. Адже нашого цвіту по всьому світу, і по всьому світу наше жіноцтво плекає на кухнях смачнющі, апетитні й корисні для здоров’я борщі. Тож нехай і надалі, як цьогоріч, лунають з фестивальної сцени слова: «Не місо-суп, і не бульйон, і не окрошку. І не дай Боже оті вражі «щі». Ми варимо всерйоз, не «понарошку». Найкращі на Херсонщині борщі!».