Е. «Бенфіка» (Португалія) — «Барселона» (Іспанія). 3:0.

«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Динамо» (Україна, Київ). 5:0. Голи: Левандовський, 12 (п), 27, Гнабрі, 68, Сане, 74, Шупо-Мотінг, 87.

«Баварія»: Нойєр, Зюлє, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 69), Кімміг, Горецка (Забітцер, 80), Гнабрі (Мусіала, 69), Мюллер, Сане (Сарр, 79), Левандовський (Шупо-Мотінг, 79). Тренер — Юліан Нагельсман.

«Динамо»: Бущан, Тимчик (Кендзьора, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 46), Андрієвський, Циганков (Караваєв, 70), де Пена, Гармаш (Супряга, 70). Тренер — Мірча Луческу.

Рефері — Марко Гуіда (Італія).

Мюнхен. «Альянц Арена». 25 000 глядачів. 12 градусів.

З перших хвилин матчу в Мюнхені «Баварія» показала, що є незаперечним фаворитом. Але ближче до перерви гості провели кілька небезпечних контратак. Однак то був, на жаль, лише маленький епізод. Здебільшого «біло-сині» демонстрували якийсь стоячий футбол. Чим полегшували завдання опонентам.
Хоч як прикро, але господарі майже весь ігровий час володіли м’ячем і безперервно тиснули на динамівські ворота.

***

F. «Аталанта» (Італія) — «Янг Бойз» (Швейцарія). 1:0. «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Вільярреал» (Іспанія). 2:1. «Аталанта» — 4 очки, «Янг Бойз», «Манчестер Юнайтед» — по 3, «Вільярреал» — 1.

G. «Вольфсбург» (Німеччина) — «Севілья» (Іспанія). 1:1. «Зальцбург» (Австрія) — «Лілль» (Франція). 2:1. «Зальцбург» — 4, «Севілья», «Вольфсбург» — по 2, «Лілль» — 1.

H. «Зеніт» (РФ) — «Мальме» (Швеція). 4:0. «Ювентус» (Італія) — «Челсі» (Англія). 1:0. «Ювентус» — 6, «Челсі», «Зеніт» — по 3, «Мальме» — 0.