Народний депутат, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко (на знімку ліворуч) та очільник Херсонської ОДА, кандидат по 184-му округу на довиборах до парламенту Сергій Козир (на знімку праворучч) долучилися до масштабної висадки дерев у Новій Каховці на Херсонщині.

Загалом у межах акції «Херсонщина кольору лісу — Херсонщина кольору життя» минулими вихідними в області висадили майже 10 тисяч саджанців, переважно дуби та сосни.

«Ми долучилися до висадки дерев у парку Нової Каховки, але знаємо, що сотні людей у Бериславському та Каховському районах також приєдналися до цієї акції та висаджують дерева просто на межі зі степом. Загалом висадять 10 тисяч дерев. І це тільки початок цієї акції, яка продовжиться навесні. Долучайтеся і ви», — закликав Олександр Корнієнко.

Очільник Херсонської ОДА Сергій Козир зазначив, що такі акції особливо важливі для Херсонщини, адже тут був висаджений найбільший в Україні штучний ліс, щоб зупинити експансію олешківських пісків.

«Ми маємо продовжувати заліснення області. Я вдячний Президенту Володимиру Зеленському за ініціативу «Зелена країна» з масштабної висадки дерев по всій країні», — сказав Сергій Козир.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко також долучився до акції. За його словами, такі ініціативи треба масштабувати на всю країну та висаджувати дерева у кожній громаді.

«Це дуже потужна та правильна ініціатива, яку потрібно масштабувати на всю країну. Висадивши дерево, кожен із нас дає державі можливість забезпечувати сталу екологічну політику та боротися з екологічними проблемами, які в нас виникають», — заявив Роман Лещенко.

Нагадаємо: в межах програми Президента «Зелена країна» за три роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це дасть змогу збільшити показник лісистості країни з нинішніх 15,9 до мінімально необхідних 20 відсотків.

Фото зі сторінки партіїї «Слуга народу» у Фейсбуці.