У чоловіків харків’янин Юрій Анікєєв (на знімку) виграв «золото» в бліці. Український гросмейстер набрав 14 очок і в боротьбі за перше місце випередив Яна Грондекайка з Нідерландів. Бронзова медаль у ще одного українця — Артема Іванова з Дніпра.

У жінок золоту нагороду здобула Вікторія Мотрічко (на знімку). Вона стала кращою в швидкій грі (рапід). Одеситка набрала 14 очок, випередивши росіянку Мартену Ноговіцин (13 очок) і Ольгу Федорович з Білорусі (13).

Крім того, Ольга Балтажі із Запоріжжя здобула срібну медаль у бліці, а Юрій Анікєєв став бронзовим призером у рапіді.

Наші спортсмени досягли успіху і в командних змаганнях. Вікторія Мотричко й Ольга Балтажі виграли «срібло» в турнірі команд з рапіду. А чоловіки (Юрій Анікєєв, Артем Іванов та киянин Іван Антоненко) в цій дисципліні також стали другими.