У межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021—2025 роки» ще 23 учасникам відшкодували частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 378,69 тис. грн. Про це повідомили в департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ОДА.

Загалом від початку дії програми 51 мешканцю області відшкодували понад 842 тис. грн. Станом на 1 жовтня 1661 сонячна електростанція працює у приватних домогосподарствах області, загальна потужність — 39,1 МВт.

«Лише у вересні цього року були змонтовані та введені в експлуатацію 66 нових станцій. Вироблену генеруючими установками електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають у мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом», — пояснюють у департаменті.

Наразі програма за напрямом відшкодування частини власних коштів за встановлення обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії, виконана на 84,2%.