Пасічники, які проживають на території сіл Гощанської територіальної громади Рівненського району, передали розфасований мед для воїнів, які зараз захищають нашу країну на сході. Ним, зокрема, смакуватимуть бійці 503-го Окремого батальйону морської піхоти, повідомили у Гощанській селищній раді.
85
Пасічники Гощанської ТГ передали розфасований мед для воїнів, які зараз захищають нашу країну на сході.
![Рівненщина: Мед на передову](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/12/171221/go.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56