«Реджо Емілія» (Італія) — «Антверпен» (Бельгія). 86:72 (20:18, 25:19, 21:21, 20:14).

«Київ-Баскет» (Україна) — «Крайльсгайм» (Німеччина). 73:71 (20:16, 16:23, 14:19, 23:13).

«Реджо Емілія» — 3 перемоги, «Київ-Баскет» — 2, «Крайльсгайм» — 1, «Антверпен» — 0.

Налагодивши взаємодію, кияни виграли стартову чверть. А в другій гості відіграли відставання та вийшли вперед на велику перерву. У третій 10-хвилинці німці ще додали швидкості та агресії в атаці.

Тому кияни більшу частину ігрового часу другої половини змушені були наздоганяти. На початку заключної чверті відставання господарів сягало 10 очок. Та попри певне відставання в реалізації, господарі досить впевнено діяли на підбираннях. Додав у другій половині Майкл Кеффі.

У підсумку господарі за 4 хвилини до кінця ігрового часу зрівняли рахунок та повернули перевагу, яку вже не відпустили. Кеффі став найкращим у переможців — 20 очок.

Командам залишається зіграти ще три матчі. «Київ-Баскет» усі наступні поєдинки проведе на виїзді: проти «Антверпена» (26 січня), «Реджо Емілії» (2 лютого), «Крайльсгайма» (9 лютого). Дві команди з групи виходять до чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА.