У Новорічні свята нагадала собі, як важливо проводити час у родинному колі. Через робочу зайнятість нечасто випадають щасливі миті спілкування з дітьми. Поки змінити нічого не можу, бо робота забезпечує нас та годує. Та хотілося б якнайбільше часу проводити з моїми донечками, радіти їхнім успіхам, не пропускаючи важливих подій.
Інколи бачу, як дехто з батьків бездумно витрачає вільний час на гаджети, не звертаючи уваги на свою малечу. Хочу нагадати, що діти ростуть дуже швидко і втрачене спілкування з ними не повернеш. А налагодити контакт у дорослому віці буває дуже складно.
Ірпінь Київської області.
З пошти
125
125
Діти ростуть дуже швидко і втрачене спілкування з ними не повернеш.
![Якщо маю вільну хвилину — приділяю дитині](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/170122/z-poshti.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56