Дія. Центр — це локація із комплексом усіх необхідних послуг. За один візит тут можна реалізувати відразу кілька запитів. Зокрема, відвідувачам доступні адміністративні послуги, консультації щодо онлайн-послуг та щодо бізнесу (Дія. Бізнес), місця для самообслуговування, а також супутні сервіси. «Дія. Центр — це державний бренд. Щоб набути такого статусу, потрібно відповідати певним критеріям якості, — пояснює начальник відділу Центру надання адміністративних послуг Гощанської селищної ради Олександр Поліщук. — Уже невдовзі місцеві жителі зможуть відчути результат таких змін».
296
ЦНАП у селищі Гоща Рывненськоъ області, який працює у Гощанській громаді з 2020 року, отримав статус «Дія.Центр».
![У Гощі розпочав роботу Дія.Центр](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/250122/272709508_257306523207710_2220019081562229440_n-620x330.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56