У ніч на суботу на трасі Одеса—Білгород-Дністровський «Шевроле» виїхав на смугу зустрічного руху й зіштовхнувся з автомобілем «Мерседес», у якому їхала зведена сестра Ірини Крашкової — Тетяна. Її чоловік Геннадій був за кермом. Сім’я поверталася додому — у смт Великодолинське Одеської області. Їм залишалося проїхати лише три кілометри...

Від удару Тетяна одержала тяжкі травми й померла на місці. Геннадій потрапив у реанімацію із численними забиттями й відкритим переломом ноги. Водія «Шевроле» у тяжкому стані також доправили у лікарню, врятувати його не вдалося. Ім’я, вік і посаду загиблого офіційно не повідомляють, але підтверджують, що він працював у правоохоронних органах.

— Справді, сталося зіткнення автомобіля нашого працівника з автомобілем «Мерседес», — повідомила прес-секретар прокурора області Інна Верба. — Ми висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у результаті ДТП. Було прийнято рішення про надання їхнім родинам організаційної й матеріальної допомоги. Розслідування взято на контроль прокуратурою області. На сьогодні вже є результати експертизи, які вказують на відсутність алкоголю в крові нашого співробітника.

Тим часом ЗМІ, посилаючись на свої джерела у МВС, стверджують протилежне: винуватець аварії повертався зі святкування Дня працівників прокуратури й був п’яним. Можливо, він заснув за кермом...

Нагадаємо, що напередодні трагедії, у п’ятницю, суд ухвалив вирок кривдникам Ірини Крашкової. Родичі й друзі засуджених влаштували в залі засідань жахливу сцену, ображаючи й проклинаючи потерпілу і всю її рідню.

Старшу сестру Ірини поховають сьогодні на врадіївському цвинтарі.

Тетяні було 38 років, сиротою залишилася її 17-літня дочка Настя.

Миколаївська область.

На знімку: Тетяна була поруч із Іриною після оголошення вироку минулої п’ятниці — за кілька годин до загибелі.

 

Фото із сайту mukola.net.