Про це інформує Міністерство розвитку громад та територій України.

Як зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов (на знімку), забезпечення житлом осіб, що постраждали від війни, є першочерговим завданням Мінрегіону, який працює над пошуком відповідних рішень у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

«Майже 13 млн українців вимушено покинули свої домівки з початку війни. Наше завдання – повернути українців додому та забезпечити їм усі необхідні умови для проживання», – наголосив Олексій Чернишов.

Планується, що співпраця сприятиме додатковій підтримці в реалізації урядової соціальної програми “Прихисток”, у тому числі залученню додаткових джерел фінансування, розробці та імплементації житлових рішень та програм цільової підтримки для ВПО тощо.

Очільник Мінрегіону також зазначив, що залучення міжнародної підтримки є важливим аспектом цього процесу, адже сьогодні Україна потребує підтримки у додатковій допомозі від партнерів для розв'язання таких проблем.

Про це інформує Міністерство розвитку громад та територій України на своїй офіційній сторінці в соцмережі.

Довідково

Норвезька рада у справах біженців (NRC) є міжнародною гуманітарною, незалежною, неурядовою організацією, заснованою в 1946 році, яка працює в понад 30 країнах світу. NRC розпочала гуманітарну місію в Україні у листопаді 2014 року та продовжує реалізовувати програми в таких напрямах: інформування, консультування та правова допомога; житло та непродовольча допомога; вода, санітарія та гігієна; життєзабезпечення та продовольча безпека.

 «Голос України».