Відвідувачів обслуговують переселенці з досвідом відповідної роботи. Соціальна пральня пере 100-120 кг речей шість днів на тиждень.

Як розповідає керівник дирекції комунального майна Анатолій Федорук, спочатку передбачалося, що відвідувачі користуватимуться пральнею самостійно. Однак спеціалізовані пральні машини виявилися складними в користуванні для пересічних відвідувачів.

Відтак комунальній установі вдалося допомогти працевлаштуватися трьом вимушеним переселенцям, які мають досвід обслуговування такої техніки та роботи в подібній сфері.

Нині пральня обслуговує 18–20 відвідувачів на день. Вона працює 6 днів на тиждень, вихідний – неділя.

Щоб скористатися пральнею, переселенцям із собою треба мати паспорт, довідку про місце реєстрації або довідку про статус внутрішньо переміщеної особи.

Створюються у Чернівцях і всі умови для дітей переселенців: садки, школи, навіть організували гуманітарний хаб, де можна отримати все дя діток в одному місці.

Там малечі надають усі необхідні товари: від одягу до засобів гігієни.

Тим часом дітьми-переселенцями опікується Посольство Республіки Корея в Україні. Днями амбасадори передали чергову партію гуманітарної допомоги для дітей, які під час війни знайшли свій прихисток на Буковині у таборі "Your Camp" у селі Ржавинці.

Відвідавши табір "Your Camp" у квітні, представники Кореї не лише доставили гуманітарний вантаж, а й поцікавилося, як покращити умови перебування дітей, які ласощі їм до вподоби.

І вже у перші дні травня до табору, де нині проживають понад 150 дітей та вихователів із дитячих притулків Миколаєва, Первомайська та Новоукраїнки, надійшла чергова допомога від Посольства Республіки Корея в Україні - пральні машини, засоби гігієни, продукти та смачна випічка.

А на початку квітня корейці разом із підприємцями з Чернівців передали для юних мешканців табору у Ржавинцях продукти, одяг, засоби гігієни, велосипеди та іграшки.

Фото надані прес-службою міської ради.