Понад вісім тонн гуманітарних вантажів цільового призначення отримали діти та їхні батьки з внутрішньо переміщених родин у Піщанській, Губиниській, Перещепинській, Магдалинівській об’єднаних територіальних громадах Новомосковського району, що на Дніпропетровщині.

Вантажі було доставлено у межах гуманітарних ініціатив командувача Сил оборони генерал-лейтенанта Сергія Наєва.
 
– Гуманітарну допомогу в першу чергу отримали багатодітні та соціально незахищені родини, які через підступний напад російської федерації тимчасово покинули свої домівки, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він додав, що допомога складалася з харчових продуктів, іграшок, памперсів, засобів гігієни, а також корму для домашніх улюбленців.


 
Своєю чергою голова Новомосковської районної військової адміністрації Михайло Вишневський повідомив, що в Новомосковському районі нині перебуває 3324 дитини разом із батьками, які тимчасово переміщені з Харківської, Донецької, Луганської областей та інших територій, де ведуться бойові дії.
 
Варто зазначити, що гуманітарну допомогу зібрано у Греції за сприяння консульства України в Салоніках на чолі з консулом Вадимом Саблуком. До благодійної діяльності також активно долучився підприємець Степан Богайчук.
 
Доправлення вантажу здійснено «Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України – АсМАП»,  президентом якої є Леонід Костюченко, повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.


 
На знімках: під час передачі гуманітарного вантажу родинам в об’єднаних територіальних громадах Новомосковського району Дніпропетровської області.
 
Фото надано автором.