Цього року на гостей туристичної бази очікує низка оновлень.

Наразі проводяться ремонти та впорядкування території РОК «Біле озеро» спільно із робітниками ремонтно-будівельного цеху електростанції. На завершальному етапі – ремонт обіднього залу їдальні.  На відпочивальників у їдальні чекатиме оновлене, смачне та корисне меню з урахуванням сучасних кулінарних тенденцій.

На території бази влаштовано додаткові локації для відпочинку з мангалами, столами та лавами, забетоновано понад 400 метрів пішохідних доріжок. Уже традиційно проведено озеленення, зокрема висаджено саджанці клена, ясена, самшиту, туї, червоної калини, ялівця козацького тощо. Завезено пісок на дитячий ігровий майданчик для безпечного й комфортного відпочинку найменших гостей.

Цьогоріч проведено якісний ремонт будиночків першого типу. Зокрема, облаштовано один такий будинок для маломобільних груп населення (на знімку), який містить пандус, відповідно влаштовані санвузол та кімнати відпочинку. Також будинки першого типу будуть укомплектовані новими побутовими приладами. У будиночках 2, 3 і 4 типів, де була потреба, проведено косметичні ремонти.

Підготовлено до сезону 2022 року насосну станцію, яка забезпечує очищення стічних вод, а також здійснено хлорування мережі водопостачання. 

Директор РОК «Біле озеро» відзначає позитивну тенденцію, що спостерігається за останні два роки – в озері значно підвищився рівень води, а завдяки ініціативі місцевих рибалок збільшилася кількість риби.

Уже з 1 червня заплановано відкриття комплексу на повну потужність, а саме на 502 ліжко-місця. Наразі готуються оновлені ціни на послуги та триває процес прийому на роботу сезонного персоналу. Як і раніше, буде забезпечено цілодобову роботу медичного пункту та охорону громадського порядку. 

Торік на базі РОК «Біле озеро» оздоровилися понад 7 тисяч осіб.

Юлія КУЛАЄВА,
кореспондент прес-центру Рівненської АЕС.

Фото надано автором.