Кашіас-ду-Сул (Бразилія). XXIV літні Дефлімпійські ігри (спортивні змагання серед людей з порушенням слуху) фінішували. І завершилися вони грандіозним тріумфом українських спортсменів.

Упродовж 14 змагальних днів наші атлети виграли 138 нагород і у підсумку з величезним відривом посіли перше місце у медальному заліку.

Збірну України представляли 170 атлетів у 15 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісі, тхеквондо та футболі.

В активі «синьо-жовтих» 62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових медалей. Це найкращий результат за всю історію виступів вітчизняних дефлімпійців починаючи з 1993 року.

До першої трійки медального заліку окрім переможців (українців) увійшли: США – 55 нагород (20, 11, 24) та Іран – 40 (14, 12, 14).

«Десертом» у досягненнях українців стало «золото» у футболі.

У фіналі збірна України перегра команду Франції (1:0). У групі українці посіли перше місце. В ¼ фіналу вони перемогли Італію (2:1),  у ½ фіналу – здолали Туреччину (2:0).

У складі переможців виступали: Сергій Баєв, Дмитро Бєлоусов, Вячеслав Брагін, Олександр Верещака, Максим Водолага, Костянтин Войченко, Дмитро Доценко, Ярослав Котляров, Олександр Оленич, Михайло Полянський, Віктор Пустовіт, Ігор Реутов, Володимир Рій, Іван Рудзевич, Сене Рогер Амаду, Ниїе Абдоуліе, Богдан Мишенко, Роман Стрийський, Шалва Мчедлішвілі, Дмитро Українець. Тренери – Олександр Верещака та Віктор Козін.