Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк в ефірі хорватського телебачення розповіла про робочий візит до Загреба та підсумки зустрічей із Головою Сабору Хорватії Горданом Яндроковичем і Прем'єр-міністром Андреєм Пленковичем. «Вдячні Парламенту та Уряду Хорватії за підтримку членства України в Європейському Союзі», — зауважила вона.

До того ж, Олена Кондратюк наголосила, що нині у Верховній Раді України на період російського вторгнення відсутні будь-які політичні дискусії. «Ми виступаємо єдиним фронтом. У нас одна політична партія — це Україна», — зазначила Віцеспікерка та додала, що так само всі гілки влади в Україні єдині у тому, щоби спільно з європейськими друзями та партнерами, такими як Хорватія, домогтися надання Україні статусу кандидата у члени ЄС у червні 2022 року.

«Керівництво та робочі групи Верховної Ради, Офісу Президента та Уряду зараз працюють синхронно для досягнення цієї мети та виконання подальших критеріїв членства у Євросоюзі», — зазначила Олена Кондратюк.

Також вона заявила, що саме зараз Україна захищає не лише свої кордони та територію, не лише свою незалежність — Україна сьогодні також захищає всє Європу.

«Тож ми розраховуємо на справедливість щодо України та реалізації європейського вибору Українського народу», — резюмувала Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України