Серед питань обговорення на сесії: війна в Україні, світова безпека у нових умовах, економічні питання, продовольча та кібербезпека.

«Сесія мала відбутися в Києві. Проте після того, як росія розгорнула жорстоку повномасштабну війну проти України, литовський Сейм запропонував організувати весняну сесію у Вільнюсі», — зауважив Олександр Корнієнко та додав, що Україна щиро вдячна Литві за такий дружній крок у важкий для нашої країни час.

«Вірю, що скоро місто-герой Київ зможе приймати гостей з усього світу! Дуже цінно, що Україну підтримують, — і це відчувається!» — резюмував Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

Довідково.

Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО-2022 мала відбутись у Києві. Проте Сейм Литовської Республіки запропонував організувати весняну сесію у Вільнюсі через «неспровоковану й невиправдану війну проти України», розпочату російською федерацією.

«Ця сесія продемонструє непохитну підтримку Асамблеєю України й рішучості Альянсу стримувати будь-яку загрозу для членів НАТО та захищати кожен дюйм території НАТО», — наголошується на сайті ПА НАТО.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України