Під час роботи весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО-2022 у Вільнюсі (Литва) делегація українських парламентаріїв провела зустріч із Президентом Парламентської асамблеї НАТО Джеральдом Коннолі 28 травня, у суботу.

Перший заступник Голови Верховної Ради України, співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО (UNIC) Олександр Корнієнко під час зустрічі наголосив на важливості підтримки України Асамблеєю у боротьбі з російською агресією.

 «Ви кажете, що війна росії проти України повинна зустрічатися з постійною та непохитною підтримкою України, що українці героїчно чинять опір. Ми кажемо у відповідь, що будемо боротися не зважаючи ні на що і до самої перемоги. Бо ми знаємо її ціну — наше життя і свобода, світова безпека і можливість зупинити агресію росії проти України і всього світу!», — резюмував зустріч на своїй офіційні сторінці у Facebook Олександр Корнієнко.

Він подякував Президенту Парламентської асамблеї НАТО за підтримку та віру у перемогу України.

У зустрічі також взяли участь Голова Постійної Делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв та заступниця Голови Постійної делегації у ПА НАТО Соломія Бобровська та член делегації Галина Михайлюк.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України