Депутат Вінницької облради, керівник агрофірми "Ольгопіль" Павло Каленич (на знімку) після початку російського вторгнення на територію нашої держави вніс пропозицію: зібрати кошти для придбання необхідної техніки військовим на передову. За його розрахунками, якщо кожне сільгосппідприємство, а також фермери нададуть по сто гривень з гектара землі, на якій вирощують урожай, загалом вийде не менш як 150 мільйонів гривень.

Утім, далеко не всі дослухалися до ініціативи. Загалом аграрії краю зібрали понад 10 мільйонів гривень, що їх передали на потреби армії. Внесок агрофірми "Ольгопіль" сягнув півмільйона гривень.

Тепер депутат Каленич вдруге озвучив свою пропозицію. Зробив це під час зустрічі голови обласної військової адміністрації з керівниками сільгосппідприємств і фермерами краю. Сергій Борзов схвально оцінив ініціативу. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. Його слова цитують також на сайті ОВА.

"Власник та директор агрофірми "Ольгопіль" Павло Каленич запропонував колегам скинутися по сто гривень з гектара. За 150 мільйонів купимо потрібну техніку для військових. Дякую кожному підприємцю, хто не стоїть осторонь, підтримує захисників країни", - йдеться у повідомленні.

Посадовець додав, що така ініціатива вже лунала на початку війни. Тоді її "фінансово схвалили" не всі керівники агропідприємств.

"Підтримали ті, у кого є совість", - так різко висловився Павло Каленич під час виступу на зустрічі аграріїв з керівником ОВА, коли вдруге пропонував спосіб, в який можна зібрати кошти на придбання техніки для ЗСУ.

Вінницька область.

Фото автора.