Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що досягнуто домовленостей про запрошення 250 українських дітей на відпочинок і оздоровлення до Республіки Польща. Відповідні домовленості було досягнуто під час візиту Марини Лазебної до Польщі.

Вона нагадала, що уряд України спростив виїзд груп дітей за кордон на оздоровлення в умовах воєнного стану. Завдяки цьому можна в короткі терміни забезпечити організований виїзд дітей на відпочинок за кордон, а також зробити цей процес контрольованим та безпечним і мати гарантії повернення їх в Україну.

Пріоритет в організації відпочинку за кордоном надається органам державної влади приймаючих країн. При цьому установи всіх форм власності можуть забезпечувати організацію оздоровлення та відпочинку українських дітей в сім'ях та закладах, але лише за наявності листа від органів державної влади приймаючої країни, у якому підтверджуються їхні повноваження.

Також заборонено при організації відпочинку українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розміщувати їх у сім'ях іноземних громадян. Розміщувати їх дозволено лише у дитячих закладах.

Про це інформує Міністерство соціальної політики України на власній сторінці у соцмережі.

"Голос України".

Фото зі сторінки у Фейсбуці Міністерства соціальної політики України.