Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук відреагував на заяву правозахисної організації Amnesty International, що начебто українські військові створюють загрозу цивільному населенню, розміщуючи свої бази та озброєння в школах і лікарнях.

Він обурився тим, що на бік російської пропаганди стали ті, хто має їй протистояти та розвінчувати її брехливі наративи.

«До російської пропаганди ми вже звикли. У них своя реальність та «руский мір» у головах. На те вона й пропаганда», — зазначив Руслан Стефанчук і наголосив, що дійсність зовсім інша, тому важливо не загубитися у потоці російської брехні.

«Правда має інший вигляд. І ніколи і нікому не варто забувати головного. Це росія напала на Україну. Це росія катує та вбиває, обстрілює житлові квартали, воює з автобусними зупинками та чинить геноцид Українського народу. Це росія як держава-терорист порушує всі знані та незнані норми міжнародного гуманітарного права», — підкреслив спікер українського парламенту.

Він наголосив, що саме українські військові, яких звинуватила правозахисна організація, сьогодні боронять і Україну, і кордони Європи та світу.
«В той самий час Україна захищається. Це Український Народ чинить спротив агресору. Це Українські Воїни мужньо та самовіддано шостий місяць боронять свою землю та свій народ, а також увесь цивілізований світ.

І це не треба плутати... особливо правозахисним організаціям», — зауважив Голова Верховної Ради України.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.