Нещодавно до Ірпінського міського голови Олександра Маркушина завітали троє дівчаток. Вони принесли пакет, в якому було 13285 гривень. Такі кошти діти зібрали для наших воїнів. Олександр Григорович повів дівчаток до банкомата у вестибюлі міськвиконкому. І гроші було переказано на рахунок ЗСУ.
Київська область.
З пошти
533
533
В Ірпені на Київщині діти створюють блокпости і збирають гроші для наших воїнів.
![Діти збирають гроші для ЗСУ](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/08/180822/diti_zbiraut_groshi_1660831946.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56