Підприємства комунальної енергетики бюджетної сфери підписали всі договори з газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг».

— Тим часом три тергромади області — Вараська, Дубровицька і Зарічненська — прийняли рішення розпочати опалювальний сезон. У місті рівненських атомників Вараші опалюються і житлові будинки, і заклади соціальної сфери. А ось у

Дубровицькій та Зарічненській громадах тепло подаватимуть найперше в лікарні, — розповів директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк. — Також в області дбають про альтернативні види палива. Так, на підприємствах комунальної енергетики соцсфери замінено 30 котлів. Тим часом у Рівному побудували 20-мегаватну котельню, що працює на біомасі. Завдяки цьому за осінньо-зимовий період вдасться зекономити шість мільйонів кубометрів газу. Котельня забезпечуватиме теплом один із мікрорайонів міста.

Крім того, в області підготували сценарії на випадок надзвичайних ситуацій та виведення з ладу теплопостачальних систем. У таких випадках розгортатимуть намети, де можна буде зігрітися, отримати гаряче харчування. Також завдяки міжнародним партнерам встановлюватимуть мобільні котельні.

— Нам важливо пройти опалювальний сезон стабільно. І обласна влада докладе до цього максимум зусиль, — запевнив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.