Перед нами голка, накладка-квіточка та п’ятикутні накладки, якими оздоблювали пояси, обручки, фібули (металева застібка), пряжки та залишки керамічного посуду. За оцінкою експерта, більшість з них належать до Черняхівської культури. А це ІІ—ІV століття. Як повідомили у музеї, археологічні знахідки реєструються у відповідні книги фондів і переходять у розряд експонатів.
Фото надано міськрадою.
171
Історичний музей, що у місті Радивилові на Рівненщині, всі ці предмети, які бачите на знімку, отримав від таємного шанувальника.
![Цінні експонати для музею](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/11/011122/muzej.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56