Про це інформує прес-служба Національна дитяча спеціалізована лікарня МОЗ України (НДСЛ) Охматдит.

Саме у відділення Emergency цілодобово потрапляють діти в ургентних станах з різними видами уражень: після падінь з висоти, ДТП, політравми, зі сторонніми тілами в організмі, опіками. За 11 місяців роботи відділення провело майже 12 тисяч консультацій. Завідувач відділення Emergency Сергій Клименко розповідає, що відділення почало працювати під час війни, прийняло чимало поранених дітей та дорослих. На початку війни найпоширенішими стали мінно-вибухові поранення.

Особливо багато постраждалих було з Бучі та Ірпеня. Чергова бригада складається з хірурга, травматолога, нейрохірурга, анестезіолога, реаніматолога, педіатра, невролога, гінеколога, отоларинголога, щелепно-лицевого хірурга, торакального хірурга, офтальмолога, мікрохірурга.

Медпрацівники дбають про якісне та точне лікування, тому обстеження пацієнтів здійснюється із залученням ургентної лабораторії, рентгенографії, ультразвукової діагностики та комп'ютерної томографії 24/7.

Відділення екстреної медичної допомоги Охматдиту працює цілодобово. Команда різнопрофільних спеціалістів 24/7 рятує маленьких пацієнтів, які звертаються в Охматдит. Щодня через відділення проходить від 30 до 80 пацієнтів. У відділенні Emergency працює протишокова палата. Також є сучасна операційна, блок з палатами для діагностики, спостереження, лікування.

За 11 місяців у відділенні екстреної допомоги пролікували 700 маленьких пацієнтів. При виникненні невідкладного стану у вашої дитини ви можете звернутися по медичну допомогу у відділення Emergency Охматдиту або зателефонувати за номером 044 239 83 06, - нагадує прес-служба Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит.

"Голос України".