Ці люди — очевидці багатьох історичних подій, у тому числі минулого століття, носії традицій, джерело глибокої життєвої мудрості. У кожного з них власна історія, особисті секрети довголіття.

До когорти довгожителів належить і мешканка села Чудниця Гощанської тергромади, учасниця війни, ветеран праці Ганна Невірковець (на знімку), яка 29 січня відзначила свій 100-літній ювілей.

Ганна Федорівна народилась у селі Бокшин Корецького району. У повоєнному 1946 році жінка зустріла свою другу половинку і вийшла заміж за мешканця Липок Олексія. Проте залишитись жити в Липках молодій сім’ї не судилось — згорів їхній будинок. Тож вони знайшли другий дім і оселились на хуторі Одбережки поблизу Чудниці.

За плечима Ганни Федорівни великий життєвий досвід. І не завжди радісний. Жінка пережила Голодомор, німецьку окупацію в роки Другої світової, а свій 100-літній ювілей, на жаль, зустрічає в охопленій війною Україні.

Усе своє життя Ганна Невірковець трудилася в місцевому колгоспі. Разом із чоловіком Олексієм подарували життя трьом дітям. А нині тішиться вже п’ятьма онуками і сімома правнуками.

Незважаючи на всі життєві негаразди і труднощі, все життя Ганна Федорівна була доброю, щирою, працьовитою та людяною. Недарма ж кажуть, що життя дається кожному, а милість бути довгожителем треба заслужити в Бога.

Наразі ювілярка мріє про одне — перемогу України та мир!

Зі щирими привітаннями, побажаннями міцного здоров’я, радості та миру завітали до ювілярки гощанський селищний голова Микола Панчук та голова ради районної організації ветеранів Людмила Музичук. Вони вручили ювілярці квіти та подарунки. До привітань долучилась також керівник Гощанської організації Товариства Червоного Хреста України Катерина Кирилюк, передавши подарунки.

Гоща.

Фото автора.