Лише за два роки на Рівненщину було залучено сотні мільйонів євро інвестицій. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль (на знімку) під час наради з лісівниками і додав, що в умовах війни та післявоєнного відновлення житла потреба в продукції лише зростатиме.

«Рівненщина продовжує розвивати меблевий кластер. Тому зібрав на нараду нове керівництво лісівників та представників деревообробної галузі, щоб синхронізувати їхні дії. Адже після реформування лісової галузі Рівненщину та Волинь зарахували до єдиного округу — Поліського лісового офісу, керівником якого став Олександр Кватирко», — сказав очільник області.

На нараді також обговорили закупівлю сировини на публічних аукціонах, потребу в матеріалах для укріплення кордону області, забезпечення дровами населення. Такі зустрічі в Рівненській ОВА планують проводити щомісяця.

Віталій Коваль додав, що наразі підприємства Рівненщини забезпечують 62% загальноукраїнського виробництва фанери, понад 43% — деревостружкових плит, 100% — сірників, 72% — окремих видів меблів. Також наголосив, що реформа лісової сфери забезпечить стабільність та подальший розвиток деревообробної галузі.