Так, у селі Зелений Гай Миколаївського району двоє чоловіків приїхали оглянути поле, аби почати його обробляти. Там побачили ворожу міну. Один із чоловіків вирішив її власноруч знешкодити - небезпечна знахідка здетонувала. Від отриманих тілесних ушкоджень 56-річний чоловік загинув на місці, а іншого - 37-літнього місцевого мешканця з численними міновибуховими травмами та осколковими пораненнями нижніх кінцівок доставили в лікарню.

Того ж дня у селищі Любомирівка двоє місцевих виїхали на вантажному автомобілі ЗІЛ розпочати весняні роботи. Автівка натрапила на міну. Один із чоловіків дістав міновибухові й забійні травми та доставлений до лікарні. Інший, на щастя, не постраждав.

Ще про один жахливий випадок повідомив начальник ГУ Нацполіції у Миколаївській області Сергій Шайхет. У лісосмузі на околиці селища Любомирівка 41-річний чоловік збирав дрова та наступив на міну, залишену окупантами. Нині чоловік перебуває в лікарні у тяжкому стані.

Сергій Шайхет укотре звернувся до мешканців сіл та селищ, які були під окупацією: "Будьте максимально уважними під час весняних робіт у полі. В жодному разі не підходьте та не торкайтеся підозрілих предметів. Дочекайтеся, поки фахівці оглянуть території, де може бути вкрай небезпечно. У разі виявлення небезпечних знахідок одразу звертайтесь до поліції".

Фото з відкритих джерел.