Вона відбулась у Фастові. Обговорювали, зокрема, розвиток індустріального парку FastIndustry.

Це є часткою зусиль УСПП, Антикризового штабу допомоги бізнесу, утвореного за його ініціативи, щодо відбудови зруйнованої внаслідок російської агресії інфраструктури Київщини, а також стимулювання промислового розвитку в областях України.

За словами Анатолія Кінаха, бізнесу, громадським організаціям зараз важливо не тільки об'єднувати зусилля із центральними органами влади (міністерствами), а й працювати напряму з територіальними громадами, допомагаючи із залученням грантів під модернізацію/відбудову інфраструктури, соціальних об'єктів тощо.

Власне, тут УСПП має неабиякий досвід, зокрема нині виступає менеджером проектів із відновлення школи і дитячого садочку в Бородянці та Ірпені відповідно. Проекти фінансуються урядом Литви.

У Фастові ж, завдяки активній позиції місцевих органів влади, зареєстрований індустріальний парк, який потрібно наповнювати реальними результатами.

За повідомленням Фастівської міської ради, у місті вже цього року планується початок будівництва двох промислових підприємств з виробництва екологічного пакування з паперової маси та інших виробів з паперу на території Індустріального парку, а також контейнерного терміналу, що передбачає створення значної кількості робочих місць. Ці проекти під час конференції презентували засновник ТОВ "Компанія Юнівест" Володимир Кудряшов та директор департаменту експлуатації та перевезень ТОВ "Левада Карго" Андрій Авраменко.

Крім того, у колі фахівців було обговорено можливості виробничого потенціалу Фастівщини, проблематика відновлення роботи хлібокомбінату, забезпечення житлом і роботою ВПО, деякі питання житлово-комунального господарства.

Як зазначив Анатолій Кінах, ця зустріч - це лише початок системної роботи з Фастівською громадою, адже найближчим часом до міста завітає група експертної підтримки УСПП, яка напрацює свої пропозиції щодо розвитку Індустріального парку.

Вл. Інф.

Фото зі сторінки УСПП у Фейсбуці.