Він надійшов у межах співпраці провідного медичного закладу регіону з клінікою Altmuhlseeklinik Hensoltshone — одним із найбільших реабілітаційних центрів Німеччини. Цей проєкт має назву «Партнерство між лікарнями — партнери зміцнюють здоров’я» і втілюється за підтримки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Рік тому в обласній клінічній лікарні імені  М. Скліфосовського створили «Центр реабілітаційної медицини», покликаний опікуватися передовсім нашими пораненими воїнами. Тож тут, звісно, знадобляться й велотренажери з програмним забезпеченням та інше реабілітаційне обладнання, й сучасні ліжка, матраци та меблі, і два генератори від німецьких доброчинців.

Частину отриманого гуманітарного вантажу полтавські медики вирішили одразу передати колегам у прифронтові регіони та на передову. Тобто саме туди, де лікарі рятують життя поранених захисників, котрі потім потрапляють на реабілітацію та відновлення у тилові міста.

До того ж німецькі медики щомісяця читають лекції для мультидисциплінарних команд зі всієї області. Причому цей проєкт постійно розширює межі та географію співпраці. Зокрема до нього вже долучилися колективи дванадцяти медзакладів регіону та студенти Полтавського медичного університету. До речі, слухати ті лекції в режимі онлайн та вивчати й переймати унікальний досвід німецьких колег може кожен вітчизняний медик. Перегляд доступний на ютуб-каналі та на сайті проєкту.

Полтавська область.

Фото зі сторінки обласного Центру громадського здоров’я у Фейсбуці.