«Ми вшановуємо подвиг, відвагу й самовідданість учасників Революції Гідності, які відстоювали демократичні принципи, ідеали свободи та європейське майбутнє нашої країни. І які віддали свої життя у цій боротьбі. 10 років тому український народ показав, що таке єдність і що таке стійкість. Що таке справжня сила українського духу. Що таке свобода й гідність. Герої Небесної Сотні загинули, виборюючи вільне майбутнє України. І наш обов’язок пам’ятати імена кожного», — наголосив Спікер Парламенту України.

«Пам’ятаємо всі події та людей, які стояли на Майдані, захищали й боролися за майбутнє сильної України. Вони віддали свої життя за свободу та гідність. Їхні імена назавжди з нами. Боротьба, яку вони розпочали, триває вже 10 років — за волю, за могутню державу. Вдячні. Вічна шана кожному й кожній», — зауважив, зі свого боку, Перший віцеспікер Олександр Корнієнко.

«10 років тому Герої Небесної Сотні боролися й віддали свої життя за нашу свободу та європейський вибір України. 10 років тому вони стали першими Героями російсько-української війни, яка триває й сьогодні. Революція Гідності та Герої Небесної Сотні вибороли для нас шанс і можливість бути собою, бути українцями — вільними та гідними. Бути європейцями, творити й визначати власне майбутнє. Ми насправді багато чого досягли за ці 10 років після Майдану. Впритул наблизилися до членства в ЄС і з руїн відбудували сильну Українську армію. І все це завдяки героїзму та подвигу Небесної Сотні», — акцентувала Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України.

Фото Вадима САРАХАНА.