Протягом двох тижнів у Тячівському районі проходила акція роздачі шкільних рюкзаків першокласникам, організована народним депутатом України Василем Петьовкою (на знімку). За весь час майже 2000 дітей району одержали ранці з усім потрібним приладдям для школи.
«Сьогодні рюкзаки отримали близько 150 першокласників. Ця акція проходить кожного року. Рюкзаки є окремо для дівчаток, окремо для хлопчиків. Кожен рюкзак містить все потрібне приладдя для школи: це і папки для зошитів, і для ручної праці, і пенал з ручками та олівці. Все хорошої якості», — каже помічниця Василя Петьовки Марія Думнич. Також діти одержали листівку від народного обранця з побажаннями успіхів у навчанні та відмінних оцінок. Діти були раді таким подарункам. Одні з них фотографувалися на згадку, інші захоплено розпаковували шкільні сумки.
«Подібні акції дуже потрібні для наших дітей. На жаль, така ситуація, що не всі можуть дозволити собі купити якісні речі, потрібні зараз для навчання наших дітей. Щоб по мінімуму зібрати рюкзак дитини, потрібні чималі кошти, а тим більше, якщо у вас декілька дітей, — розповіла одна з матерів першокласників, — тому, коли нам запропонували взяти участь в акції, ми, звичайно ж, погодилися і дуже вдячні Василеві Петьовці за турботу про дітей».
Про це «Голосу України» повідомила прес-служба народного депутата.
Закарпатська область.