Народний депутат Ірина Сех (на знімку) («Свобода») разом із керівництвом служби автомобільних доріг у Львівській області проїхалися найбільш проблемними дорогами регіону. Це автошляхи Броди—Тернопіль, Броди—Червоноград, Львів—Радехів—Луцьк, на яких дорожнє покриття настільки зруйноване, що до деяких сіл навіть перестав ходити громадський транспорт.
Проте на окремих проблемних ділянках до 19 липня дорожники обіцяють завершити першочергові роботи.
Із цього приводу І. Сех не раз зверталася до центральних органів влади, зокрема, під час «години уряду», тож, зрештою, на ремонт доріг у Львівській області було виділено додаткові кошти. На відновлення двокілометрової ділянки на трасі Броди—Тернопіль передбачено 4 мільйони гривень, на відрізок біля Радехова — 7 мільйонів і на ремонт автодороги Львів—Луцьк додатково виділено 6,2 мільйона гривень.
«Жителі деяких населених пунктів Львівщини вдавалися до перекриття автотраси, вимагаючи ремонту доріг. До сіл уже навіть не їздили автобуси, люди були відірвані від світу. Сподіваюся, що протести селян не були даремні, а їхні вимоги виконають. Принаймні служба автомобільних доріг зобов’язалася провести першочергові роботи в найкритичніших точках, щоб ліквідувати бездоріжжя й відкрити їх для руху транспорту. Тепер обов’язок органів контролю, громади та депутатів різних рівнів — проконтролювати, щоб кошти, виділені на ремонт доріг, було використано ефективно», — прокоментувала ситуацію І. Сех.
Однак тут виникла низка проблем, а точніше, старих болячок. Львівська обласна рада ухвалила програму ремонту та реконструкції доріг, на яку в бюджеті закладено 52 мільйони гривень. Наприкінці травня профільна комісія облради проголосувала за перелік об’єктів капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, ремонт яких планується проводити у 2013 році за кошти спеціального фонду обласного бюджету, а також перелік доріг загального користування місцевого значення, ремонт яких планується з коштів резервного фонду обласного бюджету. Проте, за словами І. Сех, роботи на цих об’єктах досі не розпочалися і невідомо, коли це станеться, бо голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук «тримає під сукном» документ про розподіл коштів.
«Голова Львівської обласної адміністрації Віктор Шемчук несе персональну відповідальність за стан доріг в області. Саме він винен у тому, що досі не проводять ремонти, на які передбачено кошти в обласному бюджеті. Адміністрація збирається закопати в болото 52 мільйони, які призначено на ремонт доріг», — зазначила народний депутат І. Сех.
 
Львівська область.