Донецька область / Донеччина: занепад і закриття шахт. Чому так?
 
ГО «Рада Старійшин Добропільщини», звертається до керівництва країни з проханням розібратися в ситуації із погіршенням роботи вугільних підприємств і закритті шахт.
 
ГО «Рада Старійшин Добропільщини», звертається до керівництва країни з проханням розібратися в ситуації із погіршенням роботи вугільних підприємств і закритті шахт.
 
         
								
		У Слов’янську запрацювало перше інклюзивне відділення Ощадбанку в Донецькій області.
 
         
								
		У селі Урзуф Донецької області відбулася міжнародна акція «Нащадки вільних» імені князя Костянтина Острозького.
 
         
								
		У Донецькій області після п’ятирічної реконструкції відновила роботу у повному обсязі Великоновосілківська центральна районна лікарня.
 
         
								
		Юні мешканці Кальміуського району Маріуполя розпочали навчальний рік у реконструйованій опорній школі № 47, в якій протягом року робили капремонт.
 
         
								
		У Маріуполі триває реконструкція школи № 23, де планують розмістити філію Донецького національного медичного університету.
 
         
								
		У Краматорську відбувся демонстраційний показ техніки, придбаної для Донецького регіонального центру поводження з відходами.
 
         
								
		Таким чином, на півночі Донецької області відновили усі великі мости через головну річку регіону, які потребували реконструкції.
 
         
								
		До 1 вересня 60 першокласників, чиї батьки служать у підрозділах Нацполіції Донеччини, вже забезпечені шкільним приладдям.
 
         
								
		У Донецькій облдержадміністрації урочисто вручили ключі від осель сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування.
 
         
								
		На Донеччині готують до завершення першу чергу реконструкції двох об’єктів місцевої інфраструктури — парку «Ювілейний» у Покровську та бульвару «Шахтарський» у Вугледарі.
 
         
								
		У Краматорську майстрині з українського розмовного клубу «Файно» вишили бісером орнаменти всіх областей на дерев’яній мапі України.
 
         
								
		Кожен школяр Покровська на початку нового навчального року отримає щоденник, присвячений композитору Миколі Леонтовичу, з написом «Тут творився «Щедрик».
 
         
								
		У Краматорську представники неурядових організацій спільно з агентствами ООН провели захід, присвячений Всесвітньому дню гуманітарної допомоги.
 
         
								
		Меморіал загиблому в АТО Герою України, оперному співаку Василю Сліпаку (позивний «Міф») встановили поблизу смт Миронівський Бахмутського району (на знімку).
 
         
								
		Капітальний ремонт дороги Т-05-14 Добропілля — Лиман відбувається у напрямку Краматорська.
 
         
								
		У селищі Луганське, що на Донеччині, ремонтують покрівлю селищної ради, що постраждала внаслідок бойових дій.
 
         
								
		Перший мобільний офіс із надання адміністративних та соціальних послуг розпочав свою роботу в Дружківці.
 
         
								
		29 випускників Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» присягнули на вірність українському народу.
 
         
								
		Сотня протестувальників 12 серпня на три години перекрили рух на трасі Київ — Харків — Довжанський під Слов’янськом.
 
			