Івано-Франківська область / Знайти ресурси та віддати, що заборгували прикарпатцям
Майже 35 млн грн нарахованої зарплати недоотримали мешканці Прикарпаття.
Майже 35 млн грн нарахованої зарплати недоотримали мешканці Прикарпаття.
         
								
		Сільський голова Ясенева-Пільного Іван Струтинський за 14 років на посаді не забув хімії та склав тестування з цього предмету на 198 балів.
         
								
		Одинадцять мандатів у Верховній Раді отримали представники Івано-Франківської області. Всі — партія «Слуга народу»
         
								
		В Івано-Франківській області завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур.
         
								
		У навчально-культурному комплексі у селі Гошів Івано-Франківської області розмістяться дошкільний освітній заклад, початкова школа та клуб.
         
								
		Івано-Франківщина відзначає 163-ю річницю від дня народження Каменяра.
         
								
		За індексом будівельної продукції Івано-Франківщина посідає восьме місце серед регіонів країни.
         
								
		На Івано-Франківщині в селі Новоселиця Снятинського району 130-річна Введенська церква знищена пожежею.
         
								
		За інформацією Івано-Франківського обласного центру зайнятості (ІФОЦЗ), на 1 серпня кількість зареєстрованих безробітних становила 8,5 тисячі осіб.
         
								
		Аспіранти і студенти Прикарпатського національного університету допомагають упроваджувати у Витвицькій ОТГ туристичний проект.
         
								
		Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини від початку року сплатили до зведеного бюджету 6,8 млрд грн податкових платежів.
         
								
		44 дитини різних соціальних категорій Брошнів-Осадської ОТГ протягом перших днів серпня набиралися сил і енергії у Рожнятівському районі.
         
								
		Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА пропонує співфінансувати придбання ліків із місцевих бюджетів.
         
								
		Наполовину гірська Івано-Франківська область популярна для туризму.
         
								
		У Косові Івано-Франківської області відбудеться Відкритий обласний фестиваль кераміки, ремесел та фольклору.
         
								
		На Прикарпатті триває відновлення доріг.
         
								
		На Прикарпатті керівник одного з районних відділень Державної виконавчої служби вимагав у місцевого мешканця 30 тисяч гривень.
         
								
		Прикарпаття попрощалося зі знаменитим краянином — спортсменом, олімпійцем, поетом, управлінцем Романом Вірастюком.
         
								
		У Яремче Івано-Франківської області відбувся гуцульський карнавал.
         
								
		Прикарпатець Іван Паламарчук удостоївся урядової премії за ініціативу створення равликової ферми та розвиток туристичного бізнесу.