logo logo
Читати PDF
  • home
  • Політика
    • Парламентська хроніка
    • У комітетах Верховної Ради
    • Самоврядування
    • Готується законопроект
    • Коментар до закону
    • Депутат в окрузі
  • Право
    • Укази Президента України
    • Закони/Постанови Верховної Ради України
    • Офіційне друковане видання Верховної Ради України
    • Рішення Кабінету Міністрів України
    • Рішення виконавчих органів влади
    • Відомості Верховної Ради України
  • Безпека
    • Для фронту
    • Енергобезпека
    • Продовольча безпека
    • Звірства окупантів
  • Суспільство
    • Культура
    • Історія
    • Освіта
    • Наука
    • Медицина
    • Екологія
    • Герої України
    • Біль
  • Економіка
    • Фінанси
    • Промисловість
  • Світ
    • Євроінтеграція
    • Світова підтримка
    • Парламенти світу
  • Регіони
    • Волинська область
    • Вінницька область
    • Дніпропетровська область
    • Донецька область
    • Житомирська область
    • Закарпатська область
    • Запорізька область
    • Івано-Франківська область
    • Київ
    • Київська область
    • Кіровоградська область
    • Крим
    • Луганська область
    • Львівська область
    • Миколаївська область
    • Одеська область
    • Полтавська область
    • Рівненська область
    • Сумська область
    • Тернопільська область
    • Харківська область
    • Херсонська область
    • Хмельницька область
    • Черкаська область
    • Чернівецька область
    • Чернігівська область
  • Агрополітика
    • Урожай
    • Досвід
  • Спорт
  • Галерея
  • Послуги
  • search-icon
  • УКР
  • Політика
    • Парламентська хроніка
    • У комітетах Верховної Ради
    • Самоврядування
    • Готується законопроект
    • Коментар до закону
    • Депутат в окрузі
  • Право
    • Укази Президента України
    • Закони/Постанови Верховної Ради України
    • Офіційне друковане видання Верховної Ради України
    • Рішення Кабінету Міністрів України
    • Рішення виконавчих органів влади
    • Відомості Верховної Ради України
  • Безпека
    • Для фронту
    • Енергобезпека
    • Продовольча безпека
    • Звірства окупантів
  • Суспільство
    • Культура
    • Історія
    • Освіта
    • Наука
    • Медицина
    • Екологія
    • Герої України
    • Біль
  • Економіка
    • Фінанси
    • Промисловість
  • Світ
    • Євроінтеграція
    • Світова підтримка
    • Парламенти світу
  • Регіони
    • Волинська область
    • Вінницька область
    • Дніпропетровська область
    • Донецька область
    • Житомирська область
    • Закарпатська область
    • Запорізька область
    • Івано-Франківська область
    • Київ
    • Київська область
    • Кіровоградська область
    • Крим
    • Луганська область
    • Львівська область
    • Миколаївська область
    • Одеська область
    • Полтавська область
    • Рівненська область
    • Сумська область
    • Тернопільська область
    • Харківська область
    • Херсонська область
    • Хмельницька область
    • Черкаська область
    • Чернівецька область
    • Чернігівська область
  • Агрополітика
    • Урожай
    • Досвід
  • Спорт
  • Галерея
  • Послуги
УКР / РУС

Безпека

Енергобезпека / Верховній Раді рекомендовано прийняти в цілому законопроєкт про внесення змін до деяких законів у сфері енергетики та у сфері теплопостачання щодо уточнення положень, пов’язаних із дією воєнного стану в Україні

Верховній Раді рекомендовано прийняти в цілому законопроєкт про внесення змін до деяких законів у сфері енергетики та у сфері теплопостачання щодо уточнення положень, пов’язаних із дією воєнного стану в Україні

3 січня 2025
  • Внаслідок обстрілу Києва 1 січня пошкоджена будівля Національної спілки письменників

    Звірства окупантів / Внаслідок обстрілу Києва 1 січня пошкоджена будівля Національної спілки письменників

    Про це повідомляє Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.

  • російська атака по центру Києва: будівлі Верховної Ради України зазнали пошкоджень

    Звірства окупантів / російська атака по центру Києва: будівлі Верховної Ради України зазнали пошкоджень

    1 січня цього року росія здійснила цинічну атаку по центру Києва. Внаслідок удару по житловому будинку загинуло двоє мирних мешканців – сімʼя відомих київських вчених Ігоря Зими та його дружини Олесі Сокур.

27 грудня 2024
  • Результати роботи Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг за 2024 рік

    Енергобезпека / Результати роботи Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг за 2024 рік

    За період 2024 року опрацьовані у Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та прийняті Верховною Радою України наступні знакові закони.

  • Арсеній Пушкаренко: Настав час покарати росію за системні гібридні атаки в усьому світі

    Безпека / Арсеній Пушкаренко: Настав час покарати росію за системні гібридні атаки в усьому світі

    Європарламент нарешті офіційно планує визнати той факт, що росія системно гібридно втручається в інформаційне поле, у виборчі процеси, здійснює кібератаки.

  • Єгор Чернєв: Довгострокове контрактування зброї дозволить підтримувати високий рівень боєздатності нашої армії

    Безпека / Єгор Чернєв: Довгострокове контрактування зброї дозволить підтримувати високий рівень боєздатності нашої армії

    Україна має бути озброєною державою, яка може себе захистити, щоб не допустити в майбутньому будь-яких вторгнень, зокрема з боку російської федерації.

25 грудня 2024
  • Уряд ухвалив постанову «Зброя Перемоги»

    Безпека / Уряд ухвалив постанову «Зброя Перемоги»

    Про це повідомляє Комітет з питань економічного розвитку.

  • Федір Веніславський: Антитерористичний центр СБУ буде формувати й вести реєстр терористичних організацій

    Безпека / Федір Веніславський: Антитерористичний центр СБУ буде формувати й вести реєстр терористичних організацій

    Український парламент, реагуючи на ситуацію у світі й терористичну війну рф проти України, ухвалив у другому читанні законопроєкт № 12102, який стосується формування та ведення переліку терористичних організацій.

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Членство України в НАТО є єдиною запорукою миру не лише в Україні, а й на всьому континенті

    Безпека / Іванна Климпуш-Цинцадзе: Членство України в НАТО є єдиною запорукою миру не лише в Україні, а й на всьому континенті

    Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що лише членство України в НАТО може повернути стійкий мир в Україну та Європу загалом.

  • Провели слухання: «Законодавче забезпечення набуття Україною повноправного членства в НАТО та завдання парламентської дипломатії»

    Безпека / Провели слухання: «Законодавче забезпечення набуття Україною повноправного членства в НАТО та завдання парламентської дипломатії»

    Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провів слухання: «Законодавче забезпечення набуття Україною повноправного членства в НАТО та завдання парламентської дипломатії».

23 грудня 2024
  • У Збройних Силах України створено підрозділ із захисту культурної спадщини

    Безпека / У Збройних Силах України створено підрозділ із захисту культурної спадщини

    Про це повідомляє Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.

22 грудня 2024
  • Привітання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг з Днем енергетика

    Енергобезпека / Привітання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг з Днем енергетика

    Зі святом працівників енергетичної галузі - з Днем енергетика!

  •  День енергетика — свято професіоналів, без яких повсякденне життя мільйонів людей просто неможливе

    Енергобезпека / День енергетика — свято професіоналів, без яких повсякденне життя мільйонів людей просто неможливе

    Свято встановлено на знак визнання заслуг енергетиків в економічному розвитку, вдосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення.

20 грудня 2024
  • Через російські атаки у Верховній Раді створили робочу групу для вивчення збоїв роботи державних реєстрів

    Безпека / Через російські атаки у Верховній Раді створили робочу групу для вивчення збоїв роботи державних реєстрів

    Cтворено робочу групу для перевірки причин блокування роботи єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України.

19 грудня 2024
  • Сергій Нагорняк: Добудова Хмельницької АЕС потрібна для покриття дефіциту електроенергії в нашій системі не лише сьогодні, а й в найближчі 10 років!

    Енергобезпека / Сергій Нагорняк: Добудова Хмельницької АЕС потрібна для покриття дефіциту електроенергії в нашій системі не лише сьогодні, а й в найближчі 10 років!

    Не добудовувати блоки Хмельницької АЕС — це те саме, що не будувати захисні споруди та не купувати зброю. Україні потрібно компенсувати дефіцит електроенергії в системі.

  • Олексій Леонов: Відтермінування введення стандарту Євро-6 на території України дасть змогу краще забезпечувати автомобілями наших військових

    Безпека / Олексій Леонов: Відтермінування введення стандарту Євро-6 на території України дасть змогу краще забезпечувати автомобілями наших військових

    Верховною Радою ухвалений у першому читанні і в цілому законопроєкт № 12267.

18 грудня 2024
  • Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Резолюція Ради керуючих МАГАТЕ

    Енергобезпека / Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Резолюція Ради керуючих МАГАТЕ

    За ініціативою України відбулося позачергове засідання Ради керуючих МАГАТЕ. Про це повідомив Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

16 грудня 2024
  • Рекомендують Верховній Раді прийняти в цілому проєкт закону щодо спрощення умов ведення господарської діяльності

    Енергобезпека / Рекомендують Верховній Раді прийняти в цілому проєкт закону щодо спрощення умов ведення господарської діяльності

    Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проєкт закону щодо спрощення умов ведення господарської діяльності.

14 грудня 2024
  • День пам’яті і вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

    Безпека / День пам’яті і вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

    День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС був заснований в Україні 10 листопада 2006 року, а відзначається щорічно 14 грудня.

13 грудня 2024
  • Єгор Чернєв: Використання окупантами «орєшніка» не змінить ситуацію на полі бою

    Безпека / Єгор Чернєв: Використання окупантами «орєшніка» не змінить ситуацію на полі бою

    Наші союзники чітко розуміють, що використання російською федерацією «орєшніка» у жодний спосіб не змінить ситуацію на полі бою. путін використовує цю ракету винятково для посилення своєї позиції.

Вибір редактора
6 червня 2025
Привітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем журналіста
Популярне за тиждень
  • 1
    Кабмін змінив порядок надання відстрочки від мобілізації: уточнено строки та умови продовження 148
  • 2
    День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження 89
  • 3
    Всесвітній день навколишнього середовища 67
  • 4
    День пам’яті дітей, які стали жертвами війни 51
  • 5
    На Івано-Франківщині сільгосппідприємство поєднує тваринництво, нішеві культури та власну лабораторію 38
   ³
  • ««
  • «
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • »
  • »»
logo
Інформація, яку розміщено на сайті golos.com.ua, є власністю редакції газети „Голос України”. Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції.
Під час цитування інформації, розміщеної на сайті, посилання на газету „Голос України” обов'язкове. © 2009-2018
  • Голос України
  • Про нас
  • Оголошення в газеті
  • Розцінки на оголошення друковані
  • Розцінки оголошень на сайті
  • Контакти
  • Стрiчка новин
  • Передплата
  • Друковане видання
  • Електронне видання
  • Написати листа до служби підтримки
Верховна рада Верховна рада тв