Економіка / Олексій Мовчан: Велика приватизація — це важливий інструмент для розвитку економіки України

Стартує велика приватизація! Фонд державного майна України оголосив перші в Україні онлайн-аукціони з великої приватизації
Стартує велика приватизація! Фонд державного майна України оголосив перші в Україні онлайн-аукціони з великої приватизації
Відбувся круглий стіл «Bankruptcy.net/Перезавантаження бізнесу: Превентивна реструктуризація як ключ до успіху».
Мінекономіки підписало договір з АТ «Укрексімбанк» про співпрацю за програмою «Державне стимулювання створення індустріальних парків».
Днями у Черкаській обласній військовій адміністрації в рамках всеукраїнського роуд-шоу «Українська техніка для громад» було представлено каталог українських виробників техніки.
Під час зустрічі сторони обговорили зміни до бюджету 2024 року, плани на 2025-й та підготовку до п’ятого перегляду програми з МВФ.
В Україні почався регіональний етап відбору до найбільшого у світі пітч-конкурсу стартапів Startup World Cup, переможець якого може отримати 1 млн дол. на розвиток інновацій.
16 липня 2024 року відбулося чергове засідання Комітету з питань економічного розвитку.
15 липня 2024 року відбулося засідання Комітету з питань економічного розвитку.
Голова Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа провела зустріч з делегацією Світового банку на чолі з Виконавчим директором Юджином Руггенатом.
Головна тема розмови, що відбулася, — виконання Державного бюджету-2024.
Агресор продовжує надавати неправдиву інформацію про адреси заявників із тимчасово окупованих територій України через міжнародні системи реєстрацій торговельних марок та промислових зразків.
Усвідомлення факту, що об’єкти природно-заповідного фонду України є унікальним природним капіталом зробить можливим повноцінне фінансування потреб природо-заповідного фонду нашої країни.
Комітет Верховної Ради України з питань правової політики розглянув на своєму засіданні 9 липня 2024 року Бюджетну декларацію на 2025-2027 роки, схвалену постановою Кабінету Міністрів України від 28 червня 2024 року № 751.
Перший заступник Голови Верховної Ради України взяв участь у публічному обговоренні «Посилення ролі Парламенту в бюджетному процесі».
Група «Нафтогаз» у січні-червні 2024 року сплатила до державного та місцевих бюджетів майже 47,2 млрд грн податків.
У червні 2024 року інфляція на споживчому ринку України порівняно із травнем становила 2,2%; ще місяць тому споживчі ціни зросли порівняно з квітневими на 0,6%.
Заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку Олексій Мовчан узяв участь у круглому столі на тему: «Принципи реалізації арештованого майна»
Найближчим часом Україна зможе залучити 100 мільйонів євро для підтримки громад, які постраждали внаслідок військової агресії росії.
З 11 липня вантажні перевезення між Україною та ЄС здійснюватимуться згідно з правилами оновленої Угоди про «транспортний безвіз».
Міжнародний валютний фонд (МВФ) має намір вдатися до перегляду комісії, яку він стягує зі своїх найбільших позичальників, після того, як деякі країни висловили занепокоєння через невиправдано значні витрати через вищі відсоткові ставки.