Освіта / Київський національний університет імені Тараса Шевченка: бачення майбутнього

Володимир Литвин пропонує своє бачення того, що необхідно, аби КНУ виходив на рівень творення свого майбутнього вже сьогодні, яке буде і майбутнім України.
Володимир Литвин пропонує своє бачення того, що необхідно, аби КНУ виходив на рівень творення свого майбутнього вже сьогодні, яке буде і майбутнім України.
Завтра, 27 лютого, в Україні стартує щорічна сертифікація педагогічних працівників.
Днями директор Піщанобрідського аграрного ліцею Тетяна Ліщенюк стала володаркою відзнаки «Почесний педагог України» національного проекту «Педагогічний олімп України».
Цифрові лабораторії будуть створені у Лисичанську, Рубіжному, Сєвєродонецьку, що на Луганщині, а також у Волновасі та Маріуполі Донецької області.
У Червонограді відкрили науково-практичний центр технології зварювання, де готуватимуть висококваліфікованих електро- та газозварників.
Це передбачено проектом закону № 4629-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», зареєстрованому днями в парламенті.
У дев’яти закладах вищої освіти України запроваджено безоплатні підготовчі курси для осіб з тимчасово окупованих територій.
Початкові школи, гімназії, а також ліцеї з’являться в Україні замість середніх шкіл після запровадження нової системи освіти.
У Миргороді, де й після завершення локдауну практикували змішану форму навчання для учнів 5—8-х класів, із понеділка, 8 лютого, сіли за парти всі здобувачі освіти.
Про свою дорогу у творчість і педагогіку розповіла Лариса Дзицюк.
Викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля впродовж листопада-січня пройшли підготовку на базі нової комп’ютерної спеціалізованої лабораторії ChemLab.
Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей із загальноосвітніми класами імені Артема Мазура отримав звання «Лідер освіти України».
Уже скоро три роки, як у Сумах вирішили убезпечити батьків від збирання грошей на потреби шкіл і дитсадків, але проблема не врегульована й досі.
До кінця навчального року всі школярі Дніпра одержать нові учнівські квитки в рамках проекту «Безпечна школа».
Через негоду чимало школярів не змогли дістатися до навчальних закладів.
Уже тривалий час в Україні дискутується питання про реформу юридичної освіти.
Практика на сучасному обладнанні допоможе випускникам училища швидше адаптуватися на виробництві.
Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з віце-президентом Національної академії аграрних наук України, академіком НААН, докторкою економічних наук, професоркою Ануш Балян.
На підконтрольній українській владі території Донецької області станом на 1 січня здобувають загальну середню освіту за дистанційно-екстернатною формою 3 797 дітей з тимчасово окупованих територій.
Кожен із 1 762 мешканців Луганщини, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, виявив ще й неабияку дисциплінованість, вчасно сплативши за цю надавану державою послугу.